Certyfikat "Studia z Przyszłością"

• Informujemy, że 13 kwietnia br. przedstawiciele naszego wydziału, dr hab. Christian Jungnickel i prodziekan ds. organizacji studiów dr hab. inż. Wojciech Chrzanowski, podczas Uroczystej Gali Finałowej II edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, odbywającej się w Pałacu Tyszkiewiczów w Warszawie, odebrali Certyfikat „Studia z Przyszłością” uzyskany przez kierunek Zielone Technologie i Monitoring/Green Technologies and Monitoring – I stopień kształcenia.

Warto odnotować, że Politechnika Gdańska jako całość uzyskała aż 5 certyfikatów, co stanowi połowę liczby uzyskanej przez uczelnie z Województwa Pomorskiego. Wszystkim bratnim wydziałom (OiO, ZiE, FTiMS, ETI) – gratulujemy.

Więcej informacji w aktualnościach na stronie głównej PG.

Galeria Galeria Galeria Galeria

Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".