Chemia z bliska

• Zapraszamy nauczycieli chemii!

Tegoroczne spotkanie z cyklu „Chemia z bliska” odbędzie się w dniu 7 czerwca 2017 na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej. Tak jak w roku ubiegłym zapraszamy do udziału zespoły nauczyciel-uczeń. Prócz wykładu plenarnego program spotkania przewiduje warsztaty laboratoryjne i komputerowe dla nauczycieli i (osobno) uczniów. Uczniów zapraszamy także do udziału w quizie z nagrodami.

Bliższe szczegóły, w tym program i formularz zgłoszeniowy (liczba miejsc ograniczona) znaleźć można na stronie:

W programie: Wykład, warsztaty laboratoryjne oraz komputerowe, quiz z nagrodami (dla uczniów), przerwa kawowa.

Kiedy: 7 czerwca 2017 (program)

Gdzie: Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej (mapa)

Rejestracja: do 31 maja 2017 (formularz)

Liczba miejsc ograniczona – tylko 24 pary nauczyciel-uczeń!

prof. dr hab. inż. Barbara Becker
    Przewodnicząca Oddziału Gdańskiego
    Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".