Stypendia Fundacji FOSTER czekają znów na studentów Biotechnologii!

• W ramach programu stypendialnego Fundacji FOSTER kolejne cztery stypendia czekają na tych, którzy do dnia 31 marca br. złożą stosowne wnioski.

Przypominamy, że stypendia przeznaczone są dla studentów II- V roku, którzy osiągają dobre wyniki w nauce i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, a pochodzą z małych miast i terenów wiejskich. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowi stypendyści mogą ubiegać się o ponowne stypendium. Wymagania formalne pozostają bez zmian

Komisja stypendialna rozpatrzy złożone podania najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2017 (więcej wkrótce na www.fundacjafoster.pl)

Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".