Stypendium doktorskie w projekcie z dziedziny chemii organicznej

• Laboratorium Katalizy Asymetrycznej w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu
    Warszawskiego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku doktoranta w ramach projektu badawczego SONATA BIS finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki:

„Transformacje asymetryczne z użyciem związków hiperwalencyjnego jodu. Połączenie z katalizą nukleofilową oraz nowe chiralne jodoareny jako droga do użytecznych reakcji syntetycznych."

Wymagania:

• uzyskanie statusu studenta studiów doktoranckich w zakresie chemii w terminie do 1 października 2017 roku (oferujemy szczegółowe informacje o procedurze rekrutacji na studia doktoranckie na Wydziale Chemii UW);
    • stopień magistra chemii z zakresu chemii organicznej lub dziedzin pokrewnych (musi być uzyskany najpóźniej do 20 września 2017 r.);
    • wiedza i doświadczenie z zakresu chemii organicznej, w szczególności syntezy chemicznej;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • wysoka motywacja i chęć zaangażowania się w pracę naukową.

Warunki zatrudnienia:

• stypendium w wysokości 3000 PLN miesięcznie;
    • praca w młodym, prężnie rozwijającym się zespole;
    • nowoczesne laboratoria wyposażone na światowym poziomie w nowo-wybudowanym budynku Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie (1) listu motywacyjnego, (2) CV z wykazem osiągnięć naukowych*, oraz (3) wyciągu ocen ze studiów I- i II-stopnia do kierwonika projektu dr Marcina Kałka, na adres e-mail: m.kalek@cent.uw.edu.pl nie później niż do 15 maja 2017.

Informacje na temat prac badawczych prowadzonych w Laboratorium Katalizy Asymetrycznej
    można uzyskać pod adresem: http://kalekgroup.pl.

Wszelkie pytania prosimy kierować na: m.kalek@cent.uw.edu.pl.

* Do CV proszę dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".