X Jubileuszowa Konferencja Naukowa INŻYNIERIA PROCESOWA W OCHRONIE ŚRODOWISKA

Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 września 2017 r. w Sarbinowie k/ Koszalina
    (Ośrodek Wypoczynkowy PW)

Celem konferencji jest:

• przegląd nowych osiągnięć z zakresu metod, procesów i urządzeń zwiększających czystość powietrza, wody i gleby
    • wymiana doświadczeń w dziedzinie zastosowania rozwiązań technicznych w ochronie wód i powietrza oraz w unieszkodliwianiu odpadów stałych
    • prezentacja i dyskusja nowych kierunków rozwoju inżynierii procesowej w zakresie ochrony środowiska oraz zagadnień pokrewnych

Do udziału w konferencji zapraszamy pracowników uczelni, instytutów badawczych i zakładów przemysłowych zajmujących się:

• oczyszczaniem gazów odlotowych i spalinowych
    • oczyszczaniem ścieków
    • unieszkodliwianiem i utylizacją odpadów stałych
    • innymi zastosowaniami metod inżynierskich w problemach związanych z ochroną środowiska oraz zdrowia

Zaakceptowane i zrecenzowane komunikaty konferencyjne zostaną opublikowane w czasopiśmie „Inżynieria i Aparatura Chemiczna”

Przewidywany koszt udziału w konferencji, obejmujący publikację jednego komunikatu oraz zakwaterowanie z wyżywieniem (od środy 20.09.2017: kolacja, do soboty 23.09.2017: śniadanie) wyniesie 1400 zł od osoby.
    Koszt publikacji w czasopiśmie dodatkowego komunikatu konferencyjnego wynosi 600 zł.

Wstępne zgłoszenia udziału (abstrakt 1-stronicowy, wraz z pełnymi danymi osób, które będą uczestniczyły w konferencji) prosimy przesyłać do dnia 10 stycznia 2017 r. na adres:
    m.szwast@ichip.pw.edu.pl

Po wstępnym zakwalifikowaniu prac, do autorów zostanie wysłany drugi komunikat z informacją o terminie i formie nadsyłania pełnych prac do publikacji w czasopiśmie.

Komitet Organizacyjny:

Przewodniczący: prof. dr hab. inż. Tomasz Sosnowski
    Honorowy Przewodniczący: dr hab. inż. Roman Gawroński
    Sekretarz: dr inż. Maciej Szwast
    Członkowie: prof. nzw. dr hab. inż. Arkadiusz Moskal
    dr inż. Marcin Odziomek
    dr inż. Agata Penconek

Więcej informacji wkrótce na stronie: www.ichip.pw.edu.pl

Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".