Mapę z numerami budynków można znaleźć na stronie http://campus.pg.gda.pl/
Dyrektor Administracyjny
inż. Krzysztof Sobczyński

Tel: 58 347 27 40
Fax: 58 347 26 94
krzysztof.sobczynski@pg.gda.pl
dyrektor@chem.pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 117

  Zastępca Dyrektora Administracyjnego
mgr Anna Jarząbek

Tel: 58 347 25 58
Fax: 58 347 26 94
biuro@chem.pg.gda.pl
anna.jarzabek@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 116

Pełnomocnik Dziekana
ds. Planowania i Sprawozdawczości
mgr Agnieszka Tracz

Tel: 58 348 62 12
agnieszka.tracz@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 314a

Kierownik Działu
Ekonomiczno-Finansowego
mgr Karina Tracz
(Granty NCBR, Umowna Działalność Badawcza - BZ)

Tel: 58 347 23 73
Fax. 58 348 60 79
karina@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 313

 


Pion Techniczno - Administracyjny:

Biuro Wydziału

  Zastępca Dyrektora Administracyjnego
Starszy Specjalista
mgr Anna Jarząbek

Tel: 58 347 25 58
Fax: 58 347 26 94
biuro@chem.pg.gda.pl
anna.jarzabek@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 116

  Specjalista
adm. dypl. Alicja Wojnowska

Tel: 58 347 26 53
Fax: 58 347 26 94
alicja.wojnowska@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 116

  Referent administracyjny
Ewa Flatau

Tel: 58 347 27 40
Fax: 58 347 26 94
biuro@chem.pg.gda.pl
e
wa.flatau@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 116

Dział Ekonomiczno-Finansowy

Specjalista
Danuta Marchlik
(Działalność Statutowa, delegacje zagraniczne)

Tel: 58 347 27 59
danuta.marchlik@pg.gda.pl
finanse@chem.pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 314

Samodzielny referent
Ewa Pacocha
(Granty NCBR, NCN, MNiSzW)

Tel: 58 348 62 11
ewa.pacocha@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 314

Starszy referent
Dorota Obst

(Dydaktyka, Konferencje, Studia Podyplomowe, Kursy)

Tel: 58 348 62 30
dorota.obst@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 314

Starszy referent
mgr Sebastian Regliński
(Granty NCBR, delegacje krajowe)

Tel: 58 348 62 50
sebastian.reglinski@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 314

Specjalista
Beata Knitter
(Koszty Wydziałowe, Fundusz Rozwoju, umowy cywilno - prawne)

Tel: 58 347 27 97
beata.knitter@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 314

Starszy referent
Maria Bakiera
(Granty NCBR, NCN, MNiSzW)

Tel: 58 348 62 49
maria.bakiera@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 314

Sekcja Aparaturowa

  Referent administracyjny
Mateusz Theis

Tel: 58 347 15 83
Fax. 58 348 60 79
mateusz.theis@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 312

  Starszy referent
Elżbieta Podsiadło

Tel: 58 347 15 83
elzbieta.podsiadlo@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 312

  Samodzielny referent
dr inż. Ilona Demkowska

Tel: 58 347 15 69
ilona.demkowska@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 311

  Specjalista ds. Zamówień Publicznych
mgr Sławomir Malinowski

Tel: 58 348 62 46
slawomir.malinowski@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 311

Administrator Wydziału Chemicznego

  Specjalista
inż. Józef Stępniewski

Tel: 58 347 28 24 (A023)
Tel: 58 347 23 81 (Portiernia A)
jstepnie@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 023

Sekcja Gospodarki Materiałowo-Magazynowej

  Kierownik
Stanisław Kaczmarski

Tel: 58 347 14 83 (A313)
Tel: 58 347 26 38 (Mag. WCh)
Tel: 58 347 12 23
(Mag. ul. Sobieskiego)
stanislaw.kaczmarski@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 313

  Starszy technik
Henryk Gorzeń

Mobile: 608 008 080
henryk.gorzen@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 308a

  Samodzielny referent
Jan Pokojnikow

Tel: 58 347 26 38 (Mag. WCh.)
Tel: 58 347 12 23
(Mag. ul. Sobieskiego)

jan.pokojnikow@pg.gda.pl

Magazyn WCh, bud. 8

  Referent techniczny
Wojciech Markowski

Tel: 58 347 22 51

Budynek 6 pok. 23

Serwis Komputerowy

  Starszy technik
Karol Pałczyński

Tel: 58 347 15 94
Mobile: 666 091 076
karol.palczynski@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 308

  Starszy technik
Sebastian Kowalski

Tel: 58 347 15 94
Mobile: 571 206 267
sebastian.kowalski@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 308

Administrator Sieci Komputerowej

  dr inż. Mariusz Krawczyk

Tel: 58 347 28 88
Mobile: 666 091 075
mariusz.krawczyk@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 304, 321a

Hala Technologiczna, bud. 5

  Kierownik warsztatu
inż. Wiesław Szyrszyng

Tel: 58 347 11 66
Tel: 58 347 13 92

Budynek 5 pok. 115

  Starszy technik
Krikor Duwadżijan

Tel: 58 347 13 92

Budynek 5, pom. 08 (warsztat)

  Starszy technik
Wiesław Kozłowski

Tel: 58 347 13 92
wieslaw.kozlowski@pg.gda.pl

Budynek 5, pom. 08 (warsztat)

Pracownicy obsługi

  Starsza woźna
Iwona Zwolińska

Tel: 58 347 22 51
iwona.zwolinska@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 23

  Portiernia WCh A

Tel: 58 347 23 81
Mobile: 664 166 275

Budynek 6

   Portiernia WCh B

Tel: 58 347 23 55

Budynek 7

   Portiernia WCh C

Tel: 58 347 12 92

Budynek 5

Pełnomocnik Dziekana ds. Gospodarki Odpadami oraz Substancjami Niebezpiecznymi
Pełnomocnik Rektora PG ds. odpadów i odczynników

  Specjalista
mgr inż. Łukasz Katlewicz

Tel: 58 347 28 35
lukasz.katlewicz@pg.gda.pl

Budynek 6 pok. 34