Aktualności Aktualności

ASEAN Youth Sustainable Camp - zaproszenie

 • Szanowni Państwo,

  poniżej przesłane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Królestwa Tajlandii zaproszenie do wzięcia udziału w obozie szkoleniowym ASEAN-EU Youth Camp for Sustainable Development w Tajlandii. Będąca tematem szkolenia polityka zrównoważonego rozwoju jest obecnie jedną z najważniejszych kwestii współpracy między ASEAN i UE.

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju w przedziale wiekowym 18-25 lat, z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego. W szkoleniu może wziąć udział jeden reprezentant z Polski.  Obóz odbędzie się w dniach 17-23 sierpnia 2017 r. w Tajlandii.

  Organizator gwarantuje zakwaterowanie, transport i wyżywienie uczestników na miejscu. Natomiast koszt biletu lotniczego i ubezpieczenia na czas pobytu w Tajlandii ponosi sam uczestnik

  Serdecznie zachęcam do udziału w programie – agenda jest bardzo bogata, zawiera szereg szkoleń, warsztatów, a także wizyty studyjne w Bangkoku i okolicach. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 13 lipca 2017 roku. CV i list w j. angielskim przedstawiający kandydata i uzasadnienie zainteresowania proszę kierować na adres mailowy: krzysztof.zielinski2@msz.gov.pl.  Na podstawie analizy zgłoszeń zostanie wyłoniony jeden uczestnik, od którego będziemy oczekiwać sprawozdania z wyjazdu.

  Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się w załączonych dokumentach. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – służę pomocą.

  Krzysztof Zieliński
  III Sekretarz ds. unijnych i organizacji regionalnych
  Departament Azji i Pacyfiku
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP
  Al. J. Ch. Szucha 23, 00-580 Warszawa
  tel.: +48 (22) 5239594, tel. kom.: +48 728-410-399,  fax: +48 (22) 523-95-99
  www.msz.gov.pl/azja

Załączone pliki


Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".