Central European - American Business Leaders Scholarship

Szanowni Państwo,

Po raz kolejny The Central European Institute (CEI) organizuje rekrutację do polskiej edycji programu stypendialnego „Central European - American Business Leaders Scholarship- Poland” adresowanego do studentów i absolwentów biznesowych i technicznych kierunków studiów.

Celem programu jest wyselekcjonowanie dwóch przyszłych polskich liderów biznesu i umożliwienie im ukończenia studiów MBA na Quinnipiac University oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w amerykańskich przedsiębiorstwach.

Szczegółowe informacje o programie znajdują się w załączeniu i na naszej stronie internetowej: www.qu.edu/ceipoland

Na aplikacje czekamy do 30 listopada 2017 r.

Załączone pliki

Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".