Stypendia Fundacji FOSTER czekają na studentów Biotechnologii!

Wraz z nową edycją (2017/2018) programu stypendialnego Fundacji FOSTER kolejne stypendia czekają na tych, którzy do dnia 30 listopada br. złożą stosowne wnioski. Przypominamy, że stypendia przeznaczone są dla studentów II- V roku, którzy osiągają dobre wyniki w nauce i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, a pochodzą z małych miast i terenów wiejskich. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowi stypendyści mogą ubiegać się o ponowne stypendium. Wymagania formalne pozostają bez zmian. Komisja stypendialna rozpatrzy złożone podania najpóźniej do dnia 6 grudnia 2017 r. (więcej: www.fundacjafoster.pl)

Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".