Zajęcia programu InterApplied Chemistry rozpoczęte!

Rozpoczęto zajęcia prowadzone w ramach programu InterApplied Chemistry. Na pierwszym semestrze studiów zajęcia prowadzi dr Calum Morrison z Uniwersytetu w Glasgow. Tematyka tego przedmiotu to Investigative Science: Forensic Chemistry and Toxicology. W ramach przedmiotu z analityki i toksykologii śledczej będą prowadzone przez doktora Morrisona wykład i zajęcia laboratoryjne. Przez cały semestr studenci będą pozostawać w kontakcie z prowadzącym, poprzez kolejne zadania wprowadzane w ramach nauczania na odległość.

Dr Calum Morrison jest wykładowcą i ekspertem chemii oraz toksykologii sądowej z bogatym doświadczeniem. Zajmuje się analizą próbek pod kątem obecności narkotyków, alkoholu oraz próbek materiałów pobranych z pogorzelisk.

Aby zobaczyć wygasłe aktualności należy zalogować się za pomocą konta PG oraz przejść do zakładki "Archiwum".