Aktualności Aktualności

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Problem odpadów i ich zagospodarowania” (online)

Fundacja TYGIEL działająca na rzecz promocji nauki i rozwoju zaprasza do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Problem odpadów i ich zagospodarowania”, która odbędzie się online 23 kwietnia 2021 roku. 
Będzie to wspólna dyskusja na ten temat oraz prezentacja prac o charakterze przeglądowym i badawczym. Mile widziane będą zgłoszenia dotyczące problematyki odpadów, środowiskowych i ekonomicznych skutków tego zjawiska, alternatywnych rozwiązań, innowacyjnych materiałów, sposobów identyfikujących zagrożenia. Interesującym zagadnieniem jest także zmieniający się na przestrzeni lat stosunek społeczeństwa do poruszanego problemu.
Do uczestnictwa w Konferencji zaproszone są osoby naukowo i zawodowo zajmujące się problematyką odpadów i ich zagospodarowania, pracujące nad nowymi technologiami opakowań, utylizacji i recyklingu, jak również osoby zainteresowane tematyką Wydarzenia.
Rejestracja uczestnictwa w Konferencji trwa do 15 kwietnia 2021 roku. Zgłoszenia udziału należy kierować poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: http://fundacja-tygiel.pl/odpady/