Konkurs DIAMENTOWY GRANT - VII edycja

Do 15.01.2018 roku trwa nabór wniosków na konkurs Diamentowy Grant. Przedmiotem dofinansowania są badania naukowe prowadzone przez wybitnie uzdolnionych studentów lub absolwentów studiów pierwszego stopnia, wskazanych w projekcie badawczym. Gorąco zachęcam młodych fascynatów nauki do składania wniosków.

Wnioski należy składać do Działu Projektów do 8 stycznia 2018 (osoby do kontaktu: pani Anita Wiśniewska i pani Beata Toma - Dział Projektów).

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj: http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/ogloszenie-vii-edycji-konkursu-w-ramach-programu-diamentowy-grant.html

W poprzedniej VI edycji aż 83 osoby dołączyły do grona Diamentów, w tym 2 z Politechniki Gdańskiej, niestety nie z Wydziału Chemicznego. Dla zachęcenia dodać można, iż w ramach trzeciej edycji ministerialnego programu Diamentowy Grant w 2014 roku,  Miłosz Wieczór - wówczas student biotechnologii, dzisiaj doktorant na Wydziale Chemicznym, otrzymał dofinansowanie w wysokości 169 400 złotych.