Nagrody dla młodych pracowników nauki [zmiana terminu]

Prezydent Miasta Gdańska i Gdańskie Towarzystwo Naukowe zawiadamiają, że zamierzają po raz czterdziesty piąty przyznać pięć równorzędnych, dorocznych nagród młodym pracownikom nauki za prace naukowe ukończone lub opublikowane do końca 2020 roku, z zakresu dziedzin odpowiadających poszczególnym Wydziałom Towarzystwa:

Wydział I          - Nauk Społecznych i Humanistycznych

Wydział II         - Nauk Biologicznych i Medycznych

Wydział III        - Nauk Matematyczno-Fizyczno-Chemicznych

Wydział IV        - Nauk Technicznych

Wydział V         - Nauk o Ziemi

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie Gdańskiego Towarzystwa Naukowego:

Wnioski należy składać w wersji papierowej u pani dr inż. Żanety Bargańskiej (pokój 314, Sekcja Finansowa, III piętro Chemia A) w terminie do 20 listopada 2020 r. (godz. 12:00) oraz przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail: zanbarga@pg.edu.pl oraz janusz.datta@pg.edu.pl

Komisja Nagród GTN rozpatrywać będzie wyłącznie wnioski sporządzone zgodnie z regulaminem przyznawania nagród.

Zachęcam młodych pracowników naszego Wydziału do zgłaszania swoich osiągnięć.

Janusz Datta