Nowy laur „Studia z przyszłością”

Podczas tegorocznej gali trzeciej edycji Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego nadzorowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, która miała miejsce 9 kwietnia, kierownik Studiów Doktoranckich na Wydziale Chemicznym, pan prof. dr hab. inż. Maciej Bagiński, odebrał certyfikat „Studia z Przyszłością” przyznany Studiom Doktoranckim na naszym Wydziale. Jest to już trzeci taki certyfikat, jaki uzyskaliśmy. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia. Nasza galeria wyróżnień powiększa się o kolejny laur, jednak o jakość kształcenia musimy dbać nieustannie.

Gwoli ścisłości dodać należy, iż prowadzone wspólnie z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego Interdyscyplinarne, środowiskowe studia doktoranckie „Chemistry for Health and the Environment” (INTERCHEM) również uzyskały ten certyfikat (jednak występował o to Wydział Chemii UG, a certyfikat odebrał Prodziekan ds. Nauki, dr hab. Zbigniew Kaczyński). Dodatkowo, studia doktoranckie INTERCHEM zostały także uhonorowane wyróżnieniem specjalnym - certyfikatem i statuetką "Laur Europejski".