Organizacja zajęć na PG w roku akademickim 2020/2021 w modelu hybrydowym

Drodzy Studenci,

rok akademicki 2020/2021 rozpocznie się na Politechnice Gdańskiej 1 października. Model prowadzenia poszczególnych zajęć został zaplanowany w sposób, który zapewni osiągnięcie przez Państwa odpowiednich efektów uczenia się. Na swoich kontach w systemie Moja PG uzyskaliście Państwo dostęp do wstępnych wersji planów zajęć. W tym roku dodatkowo zostały w nich umieszczone informacje na temat sposobu prowadzenia zajęć (zdalnie, tradycyjnie, hybrydowo). W celu zapoznania się z nimi należy:

1. Zalogować się do Moja PG (konto studenckie);
2. Wybrać zakładkę "student";
3. Wybrać zakładkę "szukaj planu zajęć";
4. Wybrać właściwy kierunek (nazwa kierunku), poziom studiów (I lub II stopnia) oraz semestr (zimowy 2020/2021).

Plany mogą ulec zmianie w zależności od  warunków zewnętrznych, dlatego uznajemy je za wstępne.

Zapewniam Państwa, że nasz Wydział jest gotowy na prowadzenie zajęć w zaplanowany sposób. Wszystkie zajęcia w formie tradycyjnej zostaną przeprowadzone w obowiązującym reżimie sanitarnym i z uwzględnieniem zaleceń i wytycznych MNiSW i GIS, a także zgodnie z zarządzeniami obowiązującymi w danym obiekcie.

Ogólne informacje dotyczące sposobu prowadzenia zajęć na wydziałach Politechniki Gdańskiej znajdują się pod adresem: