Spotkanie z przedstawicielami firmy LG Chem

Dnia 15 listopada o godz. 10:15 w sali 1.4 budynku Chemii C Wydziału Chemicznego PG odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy LG Chem.

W piątek 15 listopada 2019 r. na Wydziale Chemicznym będziemy gościć przedstawicieli firmy LG Chem – jednego z największych na świecie producentów baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych takich marek jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Od 2016 roku firma działa w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem.

Z tej okazji w audytorium 1.4 Chemii C zorganizowane zostanie godzinne spotkanie, na którym studenci Wydziału Chemicznego będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firmy LG Chem i dowiedzieć się na jakie stanowiska aktualnie prowadzone są procesy rekrutacyjne.