Wręczenie nagrody im. Prof. Włodzimierza Rodziewicza

W dniu 28 października 2020 r. o godzinie 9.15 w audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagrody im. Prof. Włodzimierza Rodziewicza za wybitną wieloletnią działalność dydaktyczną profesorowi Markowi Biziukowi.

Nagroda przyznawana jest przez Radę Wydziału na wniosek Kapituły Nagrody im. Profesora Włodzimierza Rodziewicza za wybitną, wieloletnią działalność dydaktyczną oraz dorobek w tym zakresie. Nagroda ma charakter honorowy i jest nią wygrawerowana tabliczka pamiątkowa z wizerunkiem prof. Rodziewicza oraz legitymacja.

Uroczystość otworzyła Dziekan Wydziału Chemicznego prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik.

Następnie głos zabrał fundator nagrody: mgr Krzysztof Bruski. Sylwetkę Laureata nagrody prof. Marka Biziuka przedstawił Kierownik Katedry Chemii Analitycznej - prof. dr hab. inż. Piotr Konieczka. Po wręczeniu nagrody głos zabrała Dziekan Wydziału Chemicznego, a następnie Laureat nagrody.

W uroczystości można było uczestniczyć również on-line.

Laureatowi serdecznie gratulujemy!