Zimowy e-Zjazd Sekcji Studenckiej PTChem

Zarząd Sekcji Studenckiej PTChem zaprasza na zbliżający się Zimowy e-Zjazd Sekcji Studenckiej  PTChem. Naukowy Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 20 lat.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.
W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych. Jest to również okazja do wspólnego spotkania online, podzielenia się  wiedzą i dyskusji na temat działań organizacji w przyszłości.

Podczas Konferencji studenci i doktoranci będą mieli możliwość prezentacji wyników swoich badań w formie krótkich wystąpień (short com). W trakcie konferencji będą miały także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.
Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików.

W tym roku, w związku z trwającą pandemią, zjazd odbędzie się z wykorzystaniem platformy Google Meet. Ilość miejsc jest ograniczona, aby zapewnić kameralny charakter konferencji.

Rejestracja rozpoczyna się 16 listopada i potrwa do 30 listopada. Pierwszeństwo rejestracji mają członkowie PTChem.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:
www.ssptchem.pl
www.ssptchemzjazdy.ptchem.pl