Rozliczenie roku akademickiego 2020/2021 oraz SS SD | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-06-24

Rozliczenie roku akademickiego 2020/2021 oraz SS SD

Budynek Chemia A

Doktoranci IV i V roku, którzy złożyli pracę doktorską na RD przed okresem wakacyjnym (w maju, czerwcu lub lipcu) nie wysyłają abstraktów, nie przygotowują sprawozdań, nie występują na SS SD (no chyba, że bardzo tego chcą - powinni to zgłosić do Dziekanatu)

Doktoranci IV i V roku, którzy złożą rozprawę doktorską na RD we wrześniu wysyłają abstrakty, przygotowują sprawozdania (wyłącznie wg formularza z zarządzenia rektora - sprawozdanie merytoryczne w wersji elektronicznej wraz z recenzją nie jest wymagane), biorą udział w SS SD.

Pozostali doktoranci lat III-V wysyłają abstrakty, przygotowują sprawozdania (wg formularza z zarządzenia rektora wraz ze sprawozdaniem merytorycznym w wersji elektronicznej oraz recenzją), biorą udział w SS SD.

Streszczenia (abstrakty) nalezy umieszczać w dedykowanym kursie na platformie eNauczanie. Każdy doktorant ma dostęp do tego kursu. W kursie zostały utworzone foldery z podziałem na poszczególne katedry, z których pochodzą doktoranci. Streszczenia należy umieścić na platformie eNauczanie do 31.08.2021.

SS SD dla III roku odbędzie się 23.09.2021 (forma stacjonarna). SS SD lat IV-V odbędzie się w dniu 24.09.2021 (forma stacjonarna). W tym roku gospodarzem wspólnej sesji WCh UG i WCh PG jest nasz Wydział.

Podania o zwolnienie z sesji z powodu wyjazdów na konferencje, staże, praktyki, z powodów osobistych (rodzinnych, zdrowotnych) wraz z opinią opiekuna / promotora należy składać niezwłocznie po ogłoszeniu dokładnych dat sesji w Dziekanacie (niepoźniej niż do końca sierpnia 2021).

Kompletne sprawozdania wraz z dokumentacją towarzyszącą należy składać do 15.09.2021 w Dziekanacie.

sprawozdanie

ankieta opiekuna / promotora