Webmaster: dr inż. Andrzej Okuniewski

Aktualności
Rozkład zajęć
Terminy egzaminów
Tematy prac dyplomowych
Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Zapraszamy do udziału w seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej, które odbędzie się w środę 21 listopada o godzinie 14:15 w sali 121a. Wystąpienie pod tytułem: "Kompleksy pochodnych benzoilotiomocznika z halogenkami miedzi(I) posiadające bliskie kontakty Cu(I)···Cu(I)" zaprezentuje mgr inż. Damian Rosiak Dla pracowników oraz doktorantów Katedry Chemii Nieorganicznej udział w Seminarium Katedralnym jest obowiązkowy.
Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej

Zapraszamy do udziału w seminarium Katedry Chemii Nieorganicznej, które odbędzie się w środę 7 listopada o godzinie 14:15 w sali 121a. Wystąpienie pod tytułem: "Wytwarzanie i zastosowania materiałów o uporządkowanej morfologii" zaprezentuje dr hab. inż. Katarzyna Siuzdak z Zakładu Fizycznych Aspektów Ekoenergii Instytutu Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku Dla pracowników oraz doktorantów Katedry Chemii Nieorganicznej udział w Seminarium Katedralnym jest obowiązkowy.
Seminarium CerkoLab-EQSOL

Seminarium CerkoLab-EQSOL

Seminarium pt. „ Modelowanie równowag w roztworach z wykorzystaniem programu CerkoLab-EQSOL ” organizowane jest we współpracy Oddziału Gdańskiego PTChem z Firmą Cerko. Dedykujemy to seminarium tym wszystkim osobom, które zajmują się badaniem równowag w roztworach, a w szczególności wyznaczaniem wartości pK. Seminarium odbędzie się 27 listopada 2018, w godzinach 10:00-13:30 w sali 112/113 w budynku Chemia A ( numer 6 na mapie Kampusu ). Udział w seminarium jest całkowicie darmowy jednak...
Wyświetlanie 4 - 6 z 39 rezultatów.
z 13

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.