Aktualności: Aktualności:

Podsumowanie i laureaci Podsumowanie i laureaci


45 posterów, 22 referaty, ponad 80 prelegentów i 20 uczelni z całej Polski – tak w liczbach podsumować można I Interdyscyplinarną Akademicką...

Podziękowania Podziękowania


Drodzy Koleżanki i Koledzy, W imieniu całego Komitetu Organizacyjnego, Komitetu Naukowego i Sponsorów chcielibyśmy podziękować  Wam  za poziom...

Zmiana harmonogramu! Zmiana harmonogramu!


Ze względu na prośby uczestników oraz kwestie organizacyjne, nastąpiły zmiany w harmonogramie konferencji. Zapraszamy do zapoznania się ze...

BAZA NOCLEGOWA

W Gdańsku istniejewiele miejsc, które oferują nocleg – od akademików przez hotele o wysokim standardzie.

Jednak dla Waszej wygody  poniżej została przedstawiona lista miejsc, które na czas konferencji przygotowały ofertę w specjalnej cenie dla uczestników.

 

SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE

Na terenie Gdańska znajdują się trzy schroniska młodzieżowe. Oferują one pokoje z różną ilością miejsc.Każde z nich znajduje się w innej odległości od centrum Gdańska oraz Politechniki Gdańskiej. Polecane przez Nas jest Schronisko Młodzieżowe znajduje się w Gdańsku – Wrzeszczu na ul. Grunwaldzkiej 244.

Przejazd na Politechnikę zajmuje ok. 12 minut. Przystanek tramwajowy Strzyża PKM oddalony jest od schroniska odległością ok. 300 m. W kierunku zarówno Politechniki Gdańskiej jak i Dworca Głównego odjeżdża 4 linie tramwajowe.

Ceny za nocleg dla studentów za miejsce w pokoju zaczynają się od  27,90 zł za dobę za pokój 3-4 osobowy ze wspólna łazienką na korytarzu. Najdroższą opcją jest pokój dwuosobowy z łazienką w pokoju za 49,50 zł za dobę. W cenę wliczone jest śniadanie oraz pościel. Dodatkowo należy doliczyć opłatę klimatyczna wysokości 2,20 zł za osobę.

Kontakt do recepcji:  (+48) 58-520-68-51

Więcej informacji  na stronie internetowej: http://www.ssm.gda.pl/

 

HOSTELE

Przygotowaliśmy do Was do dyspozycji trzy hostele, które mają jak najlepsze opinie oraz są dobrze skomunikowane z Politechniką Gdańska.

 

1. Muffin Hostel

Hostel ten zlokalizowany jest w jeden z najspokojniejszych i najstarszych dzielnic Gdańska a mianowicie w Gdańsku Oliwie w starej kamienicy na ulicy Krzywoustego 8.

W odległości ok. 50 m w linii prostej o hostelu znajduję się dworzec PKP skąd SKM można bezpośrednio dotrzeć zarówno do Gdyni, Sopotu a co najważniejsze w ciągu ok. 10 minut jesteśmy w stanie przedostać się na Politechnikę Gdańską. Oprócz tego obok dworca PKP znajduje się pętla autobusowa, dzięki której można dotrzeć w inne różne ciekawe zakątki Gdańska.

Hostel dysponuje kompleksowa wyposażona kuchnia oraz pokojem telewizyjny oprócz tego udostępnia dla gości darmowa sieć bezprzewodową WiFi oraz dostęp do dwóch komputerów stacjonarnych.Na każdym piętrze znajdują się łazienki z pełnym wyposażeniem.

Każdy gość otrzymuje w cenie noclegu szafkę zamykana na kartę zbliżeniowa, ręcznik, czystą pościel oraz skromne śniadanie w postaci – kawy, herbaty tostów, dżemu, mleka i płatków.

Ceny za nocleg zaczynają się do 30 zł za osobę w pokojach wieloosobowych  (w tym wypadku ośmioosobowym) do 160 zł za apartament z łazienką na poddaszu kamienicy.

Kontakt do recepcji:  (+48)  508 683 346

Więcej informacji  na stronie internetowej: http://muffinhostel.com.pl/

 

2. Hostel Cycle On

Ten urokliwy Hostel znajduje się na położonej w środku miasta Wyspie Spichrzów. W ciągu 5 minut jesteśmy w stanie dojść do najważniejszych zabytków Gdańska między innymi Zielonej Bramie, ulicy Mariackiej czy ul. Długiej.

W odległości ok. 200 m możemy dojść do przystanku tramwajowego Chmiela a stamtąd tramwajem numer 3 możemy dotrzeć aż do Opery Bałtyckiej skąd przez malutki spacerek przez park jesteśmy już na uczelni. Oczywiście można urządzić sobie dłużysz spacerek z hostelu aż na przystanek Brama Wyżyna – jednak jest to już spora odległość.

Do dyspozycji gości są znajdujące się w pokojach zamykane szafki, w pełni wyposażony wspólny aneks kuchenny oraz salon TV i Playstation. Ponadto w każdym pokoju jest dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz jeśli mamy ochotę Hostel dysponuje rowerami do wynajęcia.

Ceny za nocleg od osoby zaczynają się od 35 zł w pokojach wieloosobowych lub od 50 zł w pokojach dwu lub trzy osobowych. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie.

Kontakt  do recepcji:  (+48) 531 153 700

Więcej informacji  na stronie internetowej: http://hostelcycleon.com/

 

3. Hostel 4 - friends Hostel

Nowocześnieurządzony Hostel posiadający zarówno pokoje wieloosobowe jaki i apartamenty. Położony jest w samy centrum miasta nad brzegiem Motławy.  Ok. 10 minutowym spacerkiem możemy dojść do Dworca Głównego będącego głównym węzłem komunikacyjnym w Gdańsku.

Podróż na Politechnikętramwajem zajmuje maksymalnie 15 minut.

Do dyspozycji gości są znajdujące się w pokojach zamykane szafki, w pełni wyposażony wspólny aneks kuchenny. Ponadto w każdym pokoju jest dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz cała dobę darmowa kawa i herbata.

Ceny za nocleg od osoby zaczynają się od 50 zł w pokojach wieloosobowych (5 osobnych) do aż 220 zł za apartament z łazienką dla trzech osób.

Kontakt  do recepcji:  (+48) 539 599 009

Więcej informacji  na stronie internetowej: http://4-friendshostel.eu/pl/

 

HOTELE:

Przygotowaliśmy do Waszej do dyspozycji dwa hotele, które przygotowały na czas trwania konferencji specjalna cenę.

 

1. Smart Hotel Garnizon

Ten nowoczesny hotel znajduję się w samym centrum Gdańskiej dzielnicy – Wrzeszcza. Dzięki jego położeniu  w odległości około 200 m możemy dostać się do jednego z największych centrów handlowych w Gdańsku – Galerii Bałtyckiej.

Również obok niej znajduje się przystanek tramwajowy, z którego każdym możliwym tramwajem dostaniemy się na Politechnikę Gdańska w mniej niż 10 minut.

Obiekt posiada mała restauracje w środku oraz bezpłatny parking. Stacja kolejowa – Gdańsk Wrzeszcz – oddalona jest od obiektu ok. 2 km.

Ceny za nocleg zaproponowane przez hotel za pokój to 160 zł za dobę. Zarówno w tej cenie są pokoje jednoosobowe jak i dwuosobowe. Właściciel hotelu prosi, aby podczas rezerwacji podać hasło „Konferencja IAKOŚ”

Możliwość wykupienia dodatkowo śniadania za 25 zł od osoby.

Adres: ul. Słowackiego 3

Kontakt  do recepcji:  (+48)  58 760 76 80

Więcej informacji  na stronie internetowej: http://www.hotelsmart.pl/pl/

 

2. Hotel Villa Palladium

Hotel ten znajduje się w zabytkowej dzielnicy Gdańska – Oliwie w pobliżu malowniczego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Obiekt oferuje komfortowe pokoje z łazienką oraz dostępem do  bezpłatnej sieci Internetu bezprzewodowego WiFi. Na miejscu dostępny jest również bezpłatny parking oraz hotelowa restauracja serwująca dania kuchni włoskiej. Dla hotelowych gości oferowany jest 15% rabat.

W pobliżu hotelu znajduje się przystanek autobusowy, dzięki któremu dostaniemy się zarówno do centrum Sopotu jak i do pętli w Oliwie skąd trzema tramwajami można podjechać do Politechniki Gdańskiej. Podróż trwał ok. 20 min.

Przystanek SKM znajduje się ok. 0,5 km od hotelu, co skraca podróż na Politechnikę do max. 10 minut. 

Cena za nocleg to 144 zł za dobę w pokoju jednoosobowym, 174 zł za dobę w pokoju dwuosobowym oraz 224 zł za pokój 2-4 osobowy. W cenie oferowane jest śniadanie.

Adres: ul. Czyżewskiego 20

Kontakt  do recepcji:  (+48)  58 554 32 24

Więcej informacji  na stronie internetowej: http://villapalladium.com/


Sponsor główny:
  

Sponsorzy:
 

Patroni medialni:
 
patron główny

Ulica ekologiczna

Patroni honorowi:

Rektor Politechniki Gdańskiej

oraz Dziekani Wydziałów:

Partnerzy: