Rejestracja na IAKOŚ 2020 przedłużona!

Mamy zaszczyt poinformować Was, że na Politechnice Gdańskiej po raz kolejny odbędzie się Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska (IAKOŚ). Na piątą już edycję zapraszamy Was dniach 17-19 kwietnia 2020 r. Opłata konferencyjna niezmiennie wynosi jedyne 100 zł!

Wzięcie udziału w V IAKOŚ polecamy każdemu, ponieważ to wydarzenie daje możliwość poszerzenia swoich horyzontów o inne dziedziny nauki w zakresie ochrony środowiska. Pragniemy zachęcić jak największą liczbę studentów i doktorantów z różnych kierunków technicznych do wymiany doświadczeń i pomysłów na tematy prośrodowiskowe.

Rejestracja na konferencję ruszyła i potrwa do 31. stycznia 2020.

Rejestrować można się za pomocą formularza internetowego dostępnego w zakładce "Rejestracja", gdzie znajdują się wszelkie szczegóły.

Link do formularza rejestracyjnego.

Można też wysyłać już streszczenia wystąpień:

Link do elektronicznej platformy wysyłania streszczeń.

Zbieranie streszczen trwa do 24. stycznia 2020. Natomiast uiszczanie opłat konferencyjnych trwa od 27. stycznia do 14. lutego 2020.

Zachęcamy przed rejestracją do przeczytania regulaminu dostępnego na stronie internetowej konferencji: https://pg.edu.pl/iakos/iakos-2020

W razie wszelkich dalszych pytań proszę pisać na adres e-mail konferencji:

konferencja.iakos[at]gmail.com

 


Sponsorzy