Wykłady otwarte w ramach Konferencji IAKOŚ 2017

 • Szanowni Państwo,

  Serdecznie zapraszamy na wykłady otwarte podczas II Intedyscyplinarnej Akademickiej Konferencji Ochrony Środowiska (IAKOŚ 2017) w dniach 17-20 marca 2017 r.

  Wykłady otwarte odbywają się każdego dnia w budynku Nanotechnologii A w audytorium 3/11 według poniższego harmonogramu:

  W piątek 17 marca o godzinie 16.00 po krótkim otwarciu konferecji swój wykład poprowadzi pani prof. dr hab. inż. Żaneta Polkowska wraz ze swoja doktorantką mgr inż. Małgorzata Szopińska "Jaki wpływ ma różnorodna (lokalna i globalna) działalność antropogeniczna na środowisko Antarktyki?" W sobotę 18 marca od godziny 15.00 do 17.00 przewidziany jest blok czterech wykładów, które wygłoszą przedstawiciele firm.

  15:00 KlimaTherm, "Wykorzystanie energii słonecznej do poprawy efektywności układów chłodniczych" 15:30 Green Water Solutions, "Zastosowanie Recyklingu Wody Szarej i Odzysku Deszczówki w nowoczesnym i ekologicznym budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym oraz obiektach publicznych: Ekonomia=Ekologia"

  16:00 TECE, "TECEfloor - ekologicznie ogrzewaj, efektywnie zarządzaj!"

  16:30 Bimet, "IROX - jest to technologia polimerowa stanowiąca ekologiczną alternatywę dla procesów galwanotechnicznych"

  Ostatni dzień konferencji (niedziela 19 marca) przewidziany jest na wykłady naukowe zaproszonych gości. Ponownie odbędą się one w bloku od godziny 15:00 do 17:00. 15:00 dr hab. inż. Krzysztof Czerwionka, "Oczyszczalnie ścieków - od starożytności do przyszłości" 15:30 prof. dr hab. inż. Romuald Szymkiewicz, prof. zw. PG, "Numeryczne aspekty modelowania migracji zanieczyszczeń"

  16:00 dr hab. inż. Jacek Gębicki, "Czy sztuczny nos może zastąpić zmysł węchu?"

  16:30 dr Katarzyna Jankowska, "Polska Stacja Polarna Hornsund im. Stanisława Siedleckiego - 40 lat polskich badań w Arktyce."

  Zapraszamy również na sesje referatów i sesje plakatów naukowych prezentowanych przez uczestników konferencji. Szczegółowy harmonogram wystąpień jest zamieszczony na stronie konferencji po adresem:

  http://chem.pg.edu.pl/nkch/iakos2017/harmonogram

  lub na stronie Konferencji na portalu społecznościowym Facebook:

  https://pl-pl.facebook.com/iakos2017/Sponsorzy


Patron medialny