2018.03.02 mgr inż. Małgorzata Szopińska

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Małgorzaty Szopińskiej

Tytuł rozprawy: „Charakterystyka czynników modyfikujących skład wód powierzchniowych na obszarach peryglacjalnych o znikomej działalności antropogenicznej ze szczególnym uwzględnieniem degradacji wieloletniej zmarzliny i recesji lodowców”.

Obrona odbędzie się 2 marca 2018 o godzinie 12:15 w Minicentrum Konferencyjnym, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Żaneta Polkowska (Politechnika Gdańska)

Promotor pomocniczy: dr Danuta Szumińska (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)

Recenzenci: dr hab. Lidia Dzierzbicka-Głowacka, prof. nadzw. IOPAN (Instytut Oceanologii PAN), dr hab. Marek Zdanowski, prof. nadzw. IBB PAN (Instytut Biochemii i Biofizyki PAN)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG