2018.04.13 mgr inż. Ewelina Krajewska

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Eweliny Krajewskiej

Tytuł rozprawy: „Konstrukcja nowego systemu ekspresji heterologicznych genów w psychrotolerancyjnym gospodarzu drożdżowym Debaryomyces macquariensis D50”.

Obrona odbędzie się 13 kwietnia 2018 o godzinie 10:15 w Audytorium Chemicznym, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: dr hab. inż. Hubert Cieśliński (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr inż. Marta Wanarska (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. Tadeusz Antczak (Politechnika Łódzka), prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn (Uniwersytet Gdański)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG