2018.06.11 mgr Sreeraj Gopi

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr Sreeraj Gopi

Tytuł rozprawy: „Extraction, isolation, characterization, mechanical properties and biological activities of nanofiber from tumeric waste”.

Obrona odbędzie się 11 czerwca 2018 o godzinie 13:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Józef Haponiuk (Politechnika Gdańska), prof. Sabu Thomas (MG University India)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Małgorzata El Fray (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny), dr hab. inż. Marcin Sobczak (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG
Prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski