2018.09.06 - mgr inż. Gągol Michał

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Michała Gągola

Tytuł rozprawy: „Zjawisko kawitacji hydrodynamicznej oraz akustycznej w połączeniu z zaawansowanymi procesami utleniania, jako skuteczne metody oczyszczania ścieków z produkcji asfaltów”.

Obrona odbędzie się 06 września 2018 o godzinie 10:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Józef Haponiuk (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr hab. inż. Grzegorz Boczkaj (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Ryszard Kaleńczuk (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny), prof. dr hab. Piotr Stepnowski (Uniwersytet Gdański)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG