2018.09.24 - mgr inż. Kamila Rząd

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

Tytuł rozprawy: „Enzymy o aktywności aminotransferazy kwasu L-α-aminoadypinowego z Candida albicans - właściwości i rola w metabolizmie komórki grzybowej”.

Obrona odbędzie się 24 września 2018 o godzinie 1215 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr inż. Iwona Gabriel (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. Joanna Kruszewska (Instytut Biochemii i Biofizyki PAN), dr hab. inż. Danuta Gillner, prof. PŚl (Politechnika Śląska)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG