2018.10.17 - mgr inż. Patrycja Jutrzenka Trzebiatowska

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Patrycji Jutrzenki Trzebiatowskiej

Tytuł rozprawy: „Zastosowanie produktów dekompozycji termiczno-chemicznej poliuretanów uzyskanych przy użyciu surowej gliceryny w syntezie nowych materiałów”.

Obrona odbędzie się 17 października 2018 o godzinie 12:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Janusz Datta (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski (Politechnika Krakowska), dr hab. inż. Joanna Paciorek-Sadowska, prof. nadzw (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG
Prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski