2018.10.18 - mgr inż. Paulina Kosmela

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Pauliny Kosmeli

Tytuł rozprawy: „Produkty poliolowe otrzymane przez proces upłynniania biomasy z Morza Bałtyckiego”.

Obrona odbędzie się 18 października 2018 o godzinie 11:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Józef Haponiuk (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr inż. Łukasz Piszczyk (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Bogusław Czupryński (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG