2018.10.23 - mgr inż. Łukasz Burczyk

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Łukasza Burczyka

Tytuł rozprawy: „Opracowanie nowatorskich modyfikacji elektrochemicznej mikroskopii ze skanującą sondą”.

Obrona odbędzie się 23 października 2018 o godzinie 10:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Kazimierz Darowicki (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr hab. inż. Jacek Ryl (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: dr hab. inż. Marek Marcinek (Politechnika Warszawska), dr hab. inż. Wojciech Simka, prof. PŚl (Politechnika Śląska)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG