2018.10.24 - mgr inż. Patrycja Makoś

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Patrycji Makoś

Tytuł rozprawy: „Nowe metodyki kontroli procesowej oczyszczania silnie zanieczyszczonych, alkalicznych ścieków przemysłowych”.

Obrona odbędzie się 24 października 2018 o godzinie 14:00 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: dr hab. inż. Grzegorz Boczkaj, prof. nadzw. PG (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Bogusław Buszewski (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), dr hab. Marek Gołębiowski, prof. nadzw. UG (Politechnika Śląska)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG
Prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski