2018.10.25 - mgr inż. Umesh Kalathiya

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Umesh Kalathiya

Tytuł rozprawy: „Molecular properties of TRF1 and TRF2 proteins dimer forming TRFH domains and their interactions with TIN2 or Apollo peptides”.

Obrona odbędzie się 25 października 2018 o godzinie 13:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Maciej Bagiński (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. Ewa Sikora (Instytut Biologii Doświadczalnej PAN), dr hab. Cezary Czaplewski, prof. UG (Uniwersytet Gdański)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG
Prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski