2018.11.07 - mgr inż. Anna Kuczyńska-Łażewska

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Anny Kuczyńskiej-Łażewskiej

Tytuł rozprawy: „Technologie recyklingu zużytych i odpadowych modułów fotowoltaicznych I i II generacji”.

Obrona odbędzie się 07 listopada 2018 o godzinie 13:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. Ewa Klugmann-Radziemska (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: dr hab. inż. Grażyna Jastrzębska, prof. PP (Politechnika Poznańska), prof. dr hab. inż. Maria Ząbkowska-Wacławek (Uniwersytet Opolski)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG
Prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski