2018.12.18 - mgr inż. Agnieszka Siebert

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Agnieszki Siebert

Tytuł rozprawy: „Synteza nowych aminokwasowych i peptydowych analogów kwasu mykofenolowego oraz ich aktywność biologiczna i mikrobiologiczna”.

Obrona odbędzie się 18 grudnia 2018 o godzinie 11:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Janusz Rachoń (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr inż. Grzegorz Cholewiński (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Paweł Kafarski (Politechnika Wrocławska), dr hab. Sylwia Rodziewicz-Motowidło (Uniwersytet Gdański)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG