2019.01.23 - mgr inż. Monika Gensicka-Kowalewska

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Moniki Gensickiej-Kowalewskiej

Tytuł rozprawy: „Synteza i ocena biologiczna oligopeptydowych analogów akrydyny/akrydonu jako potencjalnych leków przeciwnowotworowych”.

Obrona odbędzie się 23 stycznia 2019 o godzinie 12:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Krystyna Dzierzbicka (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. Adam Lesner (Uniwersytet Gdański), dr hab. n. med. Iwona Inkielewicz-Stępniak, prof. GUMed (Gdański Uniwersytet Medyczny)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG
Prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski