2019.05.08 - mgr inż. Aleksandra Ziółkowska

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Aleksandry Ziółkowskiej

Tytuł rozprawy: „Synteza kompleksów β-diketiminowych oraz PNP tytanu(III) i tytanu(IV) z ligandem fosfanylofosfidowym i fosfanylofosfinidenowym. Badanie reaktywności β-diketiminowych kompleksów tytanu(III) z ligandem fosfanylofosfidowym”.

Obrona odbędzie się 8 maja 2019 o godzinie 11:15 w Sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jerzy Pikies (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr inż. Łukasz Ponikiewski (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Antoni Pietrzykowski (Politechnika Warszawska), prof. dr hab. inż. Paweł Kafarski (Politechnika Wrocławska)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG