2019.10.25 - mgr inż. Klaudia KOSEK

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Klaudii KOSEK

Tytuł rozprawy: „Ocena stopnia zanieczyszczenia wód Arktyki Europejskiej i jego wpływu na występowanie wybranych grup mikroorganizmów”.

Obrona odbędzie się 25 października 2019 o godzinie 13:15 w sali 112, budynek Chemia A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Żaneta POLKOWSKA (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr hab. Katarzyna JANKOWSKA (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: dr hab. Dorota GÓRNIAK (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski), dr hab. Ksenia PAZDRO (Instytut Oceanologii PAN)

Dziekan Wydziału Chemicznego PG