2019.11.06 - mgr. inż. Wojciech WOJNOWSKI

Dziekan i Rada Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

zapraszają na PUBLICZNĄ OBRONĘ PRACY DOKTORSKIEJ

mgr. inż. Wojciecha WOJNOWSKIEGO

Tytuł rozprawy: „The development of novel analytical instruments and methods for meat quality assessment”.

Obrona odbędzie się 06 listopada 2019 o godzinie 11:15 w Minicentrum Konferencyjnym Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej..

Promotor: prof. dr hab. inż. Bożena ZABIEGAŁA (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr inż. Tomasz DYMERSKI (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Henryk JELEŃ (Uniwersytet Przyrodniczy Poznań), prof. dr hab. inż. Wojciech WRÓBLEWSKI (Politechnika Warszawska)