2020.06.19 - mgr inż. Damian ROSIAK

ZAWIADOMIENIE

O PUBLICZNEJ OBRONIE PRACY DOKTORSKIEJ

mgr. inż. Damiana ROSIAKA

Tytuł rozprawy: „Synteza, właściwości i struktura wybranych pochodnych tiomocznika oraz ich związków kompleksowych z kationami metali o konfiguracji d10”.

Obrona odbędzie się 19 czerwca 2020 o godzinie 14:00 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jarosław CHOJNACKI (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr inż. Andrzej OKUNIEWSKI (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: dr hab. inż. Marek DASZKIEWICZ (Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN), dr hab. Artur SIKORSKI (Uniwersytet Gdański)

Przewodnicząca