2020.09.14 - mgr inż. Martyna MROCZYŃSKA

ZAWIADOMIENIE

O PUBLICZNEJ OBRONIE PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Martyny MROCZYŃSKIEJ

Tytuł rozprawy: „Virulence, antifungal susceptibility and molecular mechanisms of echinocandin resistence among Candida isolates recovered from clinical specimens”.

Obrona odbędzie się 14 września 2020 o godzinie 12:15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: dr hab. inż. Anna BRILLOWSKA-DĄBROWSKA (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. Adam JAWORSKI (Uniwersytet Łódzki), dr hab. Magdalena TWARUŻEK (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)

Przewodnicząca
Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne