2020.10.30 - mgr inż. Magdalena PAJOR

ZAWIADOMIENIE

O PUBLICZNEJ OBRONIE PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Magdaleny PAJOR

Tytuł rozprawy: „The antimicrobial potential of bacteria isolated from honey: from screening to the production of biologically active metabolite by Paenibacillus alvei strain MP1”.

Obrona odbędzie się 30 października 2020 o godzinie 11:15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: dr hab. inż. Piotr SZWEDA (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: dr hab. Joanna NAKONIECZNA (Uniwersytet Gdański – Gdański Uniwersytet Medyczny), dr hab. inż. Paweł NAWROTEK (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny)

Przewodnicząca
Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie www Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej: https://chem.pg.edu.pl/nauka/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie