2020.11.13 - mgr inż. Dorota GARWOLIŃSKA

ZAWIADOMIENIE

O PUBLICZNEJ OBRONIE PRACY DOKTORSKIEJ

mgr inż. Doroty GARWOLIŃSKIEJ

Tytuł rozprawy: „The application of novel analytical techniques for metabolomics analysis of human breast milk samples”.

Obrona odbędzie się 13 listopada 2020 o godzinie 9:15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Agata KOT-WASIK (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczydr inż. Weronika HEWELT-BELKA (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. n. farm. Michał MARKUSZEWSKI (Gdański Uniwersytet Medyczny), dr hab. Michał CIBOROWSKI (Uniwersytet Medyczny w Białymstoku)

Przewodnicząca
Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie www Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej: https://chem.pg.edu.pl/nauka/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie