Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Mai Przybyłowskiej | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Mai Przybyłowskiej

28 Wrzesień 2021 10:15

Zawiadomienie o publicznej obronie pracy doktorskiej

mgr inż. Mai Przybyłowskiej

Tytuł rozprawy: „Synthesis and biological evaluation of phosphorus and thiophosphorus tacrine derivatives as potential drugs using in Alzheimer’s Disease”

Obrona odbędzie się 28 września 2021 o godzinie 10:15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie wideokonferencji przy wykorzystaniu platformy Ms Teams.

Promotorzy: prof. dr hab. inż. Krystyna Dzierzbicka (Politechnika Gdańska), prof. dr hab. n. med. Iwona Inkielewicz-Stępniak (Gdański Uniwersytet Medyczny)

Recenzenci: prof. dr hab. Adam Lesner (Uniwersytet Gdański), dr hab. n. med. Mirosław Andrusiewicz (Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu)

Przewodnicząca
Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie: https://chem.pg.edu.pl/nauka/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 24.09.2021.