Rekrutacja do wspólnej Szkoły Doktorskiej na Uniwersytecie Navarra w Hiszpanii | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-04

Rekrutacja do wspólnej Szkoły Doktorskiej na Uniwersytecie Navarra w Hiszpanii

Universidad de Navarra

Studentów II stopnia zainteresowanych realizacją pracy doktorskiej w zakresie projektowania, syntezy i charakterystyki nowych materiałów o właściwościach fotokatalitycznych i magnetycznych zapraszamy do współpracy z zespołem Fotokatalizy w Katedrze Inżynierii Procesowej i Technologii Chemicznej.

Istnieje możliwość realizacji doktoratu we wspólnej Szkole Doktorskiej na Uniwersytecie w Navarra (Hiszpania) pod opieką prof. Cristiny Gómez-Polo oraz we współpracy z prof. Anną Zielińską-Jurek z Politechniki Gdańskiej. Okres realizacji pracy doktorskiej wynosi 36 miesięcy. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Termin rekrutacji upływa 15 kwietnia 2022 roku.