VII Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-09-24

VII Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska

Konferencja IAKOŚ

Koniec września to nie może być, nic innego jak Konferencja IAKOŚ!

W dniach 21-23.09.2022r. nasze koło wraz z kołami: Mikrobiologia w Inżynierii Środowiska oraz Konfuzor organizowało po raz 7 Interdyscyplinarną Konferencję Ochrony Środowiska na terenie Politechniki Gdańskiej. Inauguracja wydarzenia rozpoczęła się od niezwykle ciekawego wykładu otwarcia pt. „Jak wyceniać wartość przyrody - pytanie do wszystkich”, które wygłosił prof. dr hab. Jan Marcin Węsławski. Podczas wydarzenia wzięło udział ponad 150 osób z całej Polski!

W tym roku konferencja została objęta patronatem: Politechniki Gdańskiej, Prezydentem Miasta Gdańsk, Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Wydziału Chemicznego PG oraz Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska. Sponsorami wydarzenia zostali: Port Czystej Energii, Sollab, Merck, Zegger, TECE, Lasy Państwowe oraz Gdańskie Wody. Partnerami tegorocznej edycji byli Santander Universidades oraz Chemat.

W komitecie organizacyjnym znaleźli się między innymi członkowie naszego koła: Jakub Cydejko oraz Joanna Jóźwik. Zakończenie jak i otwarcie konferencji poprowadzili Anfisa i Oskar Ronda. Szczególne wyróżnienie należy się także dla naszych wolonatriuszy, bez których nie dalibyśmy sobie rady: Karolina Budnarowska, Mateusz Gniady, Karolina Gutmańska, Marcin Jaszczak, Ania Jażdżewska, Hubert Kwiatkowski, Adam Leszczyński, Michał Orłowski, Anfisa Ronda, Oskar Ronda, Damian Sekulak, Dawid Strojny, Adrianna Sutkowska, Patrycja Tomczyk oraz Natalia Urban.

Do zobaczenia w przyszłym roku!