Piąte wybory uzupełniające do Rady Wydziału - wstępna lista kandydatów | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2020-12-09

Piąte wybory uzupełniające do Rady Wydziału - wstępna lista kandydatów

Budynek Chemia A

W załączonym pliku znajduje się wstępna lista zgłoszonych kandydatów z grupy pracowniczej A.

Osoby zaznaczone na liście na czerwono i zainteresowanie kandydowaniem są proszone o przesłanie zgody na adres mailowy przewodniczącego Wydziałowej Komisji Wyborczej (jan.zielkiewicz@pg.edu.pl) do czwartku, 10.12, godz. 13:30.

Domyślnie przyjęto, że osoby, które kandydowały w wyborach zakończonych kilka dni temu, podtrzymują wolę kandydowania. Jeżeli tak nie jest, swoją rezygnację można przesłać w takim samym terminie i formie jak zgodę.

Ostateczna lista kandydatów zostanie ogłoszona w czwartek, 10.12, około godziny 14:00.

Pierwsza tura wyborów odbędzie się w piątek, 11.12 (9:00 – 11:00).

Załączone pliki