Konferencja VI Pomorskie Spotkania z Mikrobiologią | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Konferencja VI Pomorskie Spotkania z Mikrobiologią

24 - 25 Czerwiec 2021

Polskie Towarzystwo Mikrobiologów, Oddział Gdańsk oraz Katedra Biotechnologii Molekularnej i Mikrobiologii  Politechniki Gdańskiej przy współpracy z Katedrą Mikrobiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego mają zaszczyt zaprosić na konferencję  z cyklu Pomorskie Spotkania z Mikrobiologią pt.  Drobnoustroje - wrogowie i sprzymierzeńcy, w dniach 24 - 25 czerwca 2021 r.

W związku z sytuacją epidemiczną Konferencja odbędzie się w formie on-line. Tematyka konferencji będzie poruszała ważne problemy z zakresu mikrobiologii klinicznej, diagnostyki  patogenów i nowych terapii przeciwdrobnoustrojowych, oraz nowych rozwiązań w leczeniu i zapobieganiu zakażeniom. Jedna z sesji będzie również poświęcona mikrobiologii środowiskowej oraz biotechnologii.

Konferencja spełnia standardy etyczne wynikające z Kodeksu Przejrzystości oraz Kodeksu Dobrych Praktyk Przemysłu Farmaceutycznego – Certyfikat INFARMA nr 4159

Strona konferencji: https://chem.pg.edu.pl/pomorskie-mikro