Seminarium wspólne Wydziałów Chemicznego i ETI | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Seminarium wspólne Wydziałów Chemicznego i ETI

30 June 2021 12:15 - 14:15

Szanowni Państwo,

zapraszamy na wspólne seminarium Wydziałów Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki oraz Chemicznego, które odbędzie się w trybie zdalnym w dniu 30 czerwca (środa) o godz.12.15.

Tytuł wystąpienia: System detekcji gazu za pomocą czujników wykonanych z materiałów o strukturze dwuwymiarowej

Prezentację przedstawią: mgr inż. Katarzyna Drozdowska (Doktorantka), prof. dr hab. inż. Janusz Smulko - Kierownik Katedry Metrologii i Optoelektroniki

Celem seminarium jest wskazanie zagadnień o charakterze interdyscyplinarnym i zweryfikowanie możliwości podjęcia szerszej niż dotychczas współpracy naukowej pomiędzy Wydziałami PG.

Link do spotkania

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Prof. Janusz Smulko
Prof. Janusz Datta