Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Michała Mielniczka | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Michała Mielniczka

3 December 2021 12:15 - 14:00

Zawiadomienie o publicznej obronie pracy doktorskiej

mgr. inż. Michała Mielniczka

Tytuł rozprawy: „Comprehensive impedance characteristics of PEM fuel cells powered by hydrogen during dynamic operating conditions”

Obrona odbędzie się 03 grudnia 2021 o godzinie 12:15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie wideokonferencji przy wykorzystaniu platformy Ms Teams.

Promotor: prof. dr hab. inż. Kazimierz Darowicki (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. Elżbieta Frąckowiak (Politechnika Poznańska), prof. dr K. Andreas Friedrich (German Aerospace Center, Stuttgart), prof. dr hab. Paweł Kulesza (Uniwersytet Warszawski)

Przewodnicząca
Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie www Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej: https://chem.pg.edu.pl/nauka/rada-dyscypliny-nauki-chemiczne/postepowania-w-sprawie-nadania-stopnia-doktora

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 26.11.2021.